Jesteś tutaj:Kultura Marek Piekarczyk wystąpił w amfiteatrze CK eSTeDe
sobota, 11 września 2021 18:00

Marek Piekarczyk wystąpił w amfiteatrze CK eSTeDe

 

W sobotnie popołudnie gnieźnianie nie mogli mieć powodów do narzekania na nudę - wszystko to za sprawą koncertu legendy polskiej sceny rockowej.

W ramach tegorocznej edycji Festiwalu Wyobraźni, Centrum Kultury "Scena To Dziwna" zaplanowało bogaty program wydarzeń, które odbywają się przez cały weekend. Jednym z nich był akustyczny koncert Marka Piekarczyka, który odbył się w sobotę w amfiteatrze. 

Postaci tej nie trzeba specjalnie wielu przedstawiać, bowiem choć urodzony w Poznaniu, to dzieciństwo swoje spędził w Gnieźnie - do którego zresztą zawsze chętnie przybywa. Dlatego też tuż przed koncertem otrzymał prezent przekazany przez władze miasta (którego zresztą został w 2017 roku mianowany "Ambasadorem").

W trakcie sobotniego koncertu artysta wraz ze swoim zespołem wykonał liczne, znane ballady rockowe, a także piosenki znanych polskich zespołów, niekiedy w nowych, wyjątkowo brzmiących aranżacjach. 

 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Paula poniedziałek, 13 września 2021 10:15 napisane przez Paula

    Wow extra niesamowity koncert z moim idolem. Niestety przegapiłam i nie wiedziałam nawet o nim . Chyba słabo był reklamowany lub po prostu przeoczyłam.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane