Jesteś tutaj:Kultura Skubas wystąpił na zakończenie KFA
sobota, 28 sierpnia 2021 09:53

Skubas wystąpił na zakończenie KFA

 
Skubas wystąpił na zakończenie KFA źródło: Królewski Festiwal Artystyczny / Miejski Ośrodek Kultury

 

Zakończeniem tegorocznego Królewskiego Festiwalu Artystycznego był koncert wyjątkowego artysty, który zagościł na dziedzińcu Starego Ratusza.

Skubas, a więc występujący pod pseudonimem Radosław Skubaj, był dobrą propozycją na zakończenie KFA 2021, czego dowodem była spora publiczność, jaka pojawiła się w piątkowy wieczór.

Artysta, który w swojej twórczości podróżuje w głąb ludzkich doświadczeń nie kryjąc przy tym emocji, zaprezentował cały program muzycznych umiejętności, wykonując swój starszy, jak i nowszy dorobek twórczy. Mowa zarówno o jego pierwszej płycie albumowej, liczącej już 9 lat, jak i najnowszemu dziełu wydanemu w formie singla wiosną br. 

źródło zdjęć: Królewski Festiwal Artystyczny / Miejski Ośrodek Kultury

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane