Jesteś tutaj:Kultura Warsztaty iluzjonistyczne
wtorek, 03 sierpnia 2021 07:57

Warsztaty iluzjonistyczne

  mn

Serdecznie zapraszamy na trzydniowe warsztaty dla młodzieży i dorosłych, które będą odbywać się od 10 do 12 sierpnia w godzinach od 16.00 do 17.30.

Uczestnicy warsztatów, będą mogli poznać podstawy iluzji karcianej oraz tricków z użyciem gumek recepturek i monet. Zajęcia są idealnym wprowadzeniem do dalszego rozwoju iluzjonistycznego. Warto wspomnieć, że sztuka iluzji wymaga wielu godzin pracy, jednak jeśli tylko chcesz zabłysnąć przed znajomymi na imprezie jedną sztuczką też znajdziesz coś dla siebie. 

Warsztaty poprowadzi Ryszard Błaszczyk - Młody iluzjonista z Poznania, twórca pierwszej w pełni customowej talii w Polsce, CEO Different Deck oraz pasjonat życia.

Uczestnictwo w warsztatach kosztuje 15 pln. Obowiązują zapisy telefoniczne lub mailowe. tel. 61 424 07 72, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane