Jesteś tutaj:Kultura Lato z fotografią
poniedziałek, 02 sierpnia 2021 07:55

Lato z fotografią

  mn

Lato to taki czas, kiedy więcej niż zwykle fotografujemy. Wiadomo, że każdy chce mieć pamiątkowe zdjęcia z wakacji. Jak fotografować, żeby nasze zdjęcia wyróżniały się spośród tysięcy zwyczajnych zdjęć? Jak najlepiej wykorzystać walory tej pory roku, o jakich porach dnia najlepiej fotografować, gdzie szukać ciekawych tematów – o tym właśnie będą warsztaty „Lato z fotografią”.

Będzie również o tym, jak prostymi sposobami można zabezpieczyć sprzęt fotograficzny przed uszkodzeniami. Wiadomo, że np. nadmorski piasek i słona woda, mogą poważnie uszkodzić sprzęt.

W zależności od warunków atmosferycznych i chęci uczestników, przewidziany również fotograficzny spacer po Gnieźnie (drugi dzień zajęć). Na ostatnim spotkaniu przegląd twórczości fotograficznej uczestników i konstruktywna dyskusja na temat prac.

Zajęcia odbędą się w Centrum Kultury “Scena to dziwna” 2/4/6 sierpnia od godziny 16.00 do 18.00. Lato z fotografią prowadzi Przemysław Degórski.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane