Jesteś tutaj:Kultura MOK rusza z kulturą w miasto
wtorek, 22 czerwca 2021 13:55

MOK rusza z kulturą w miasto

  mn
MOK rusza z kulturą w miasto zdjęcie nadesłane

Masz ochotę na spotkanie z kulturą, ale trudno dotrzeć do centrum? Miejski Ośrodek Kultury rusza z Objazdowym Domem Kultury. W najbliższy wtorek, 22 czerwca o 17:00 próba generalna. Kolejne, w każdy wakacyjny wtorek do południa.

Objazdowy Dom Kultury to propozycja dla najmłodszych i ich rodzin, które nie zawsze mogą dotrzeć do centrum miasta, a mają ochotę na spotkanie z kulturą. W ramach Królewskiego Festiwalu Artystycznego ekipa Miejskiego Ośrodka Kultury docierać będzie w różne zakątki Gniezna z głowami pełnymi pomysłów na wspólne spędzenie czasu. Objazdowy Dom Kultury wystartuje z ulicy Rzeźnickiej, na której spotkanie zaplanowano na wtorek, 22 czerwca na 17:00. Z kolei w następne wakacyjne wtorki dosłownie rozleje się po całym Gnieźnie odwiedzając za każdym razem nowe miejsce.

Będzie głośno, kolorowo i bardzo kreatywnie. Podczas każdego spotkania na uczestników czeka mnóstwo atrakcji np. animacje, gry podwórkowe, warsztaty, mini spektakle itp. 

Kolejne lokalizacje i szczegóły dotyczące poszczególnych wakacyjnych wtorków już wkrótce na stronie mok.gniezno.pl oraz kfa.gniezno.eu

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane