Jesteś tutaj:Kultura Zespół Na Górze wystąpił w Latarni
sobota, 19 czerwca 2021 10:00

Zespół Na Górze wystąpił w Latarni

 

Ogromna dawka energii, emocji i uśmiechu - takim pozytywnym koncertem rozpoczął się kolejny sezon działalności Latarni na Wenei.

Czwarty sezon działalności Latarni nie mógłby się rozpocząć bez zespołu, który dobrze określiłby muzyczną działalność tego miejsca. Taką grupą za to jest ekipa "Na Górze", której twórczość porusza się w kilku nurtach, a które łączy jedno - terapia dla ducha.

Każdy, kto miał już okazję widzieć poprzedni występ "Na Górze" wie, że zespół ten składa się z osób z niepełnosprawnościami, którzy - co na pewno mogło pozytywnie zaskoczyć każdego, nieznającego ich dotychczasowej działalności - potrafią dać muzycznego "kopa". Na taką właśnie dawkę liczyli wszyscy ci, którzy pojawili się w piątkowy wieczór w Latarni (a tych nie brakowało) i na pewno się nie przeliczyli. Zespół po raz kolejny pokazał za to, że potrafi pociągnąć za sobą każdego, bez względu na wiek.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane