Jesteś tutaj:Kultura Stary Ratusz zaprasza na warsztat ogródkowy
czwartek, 13 maja 2021 09:47

Stary Ratusz zaprasza na warsztat ogródkowy

 

Pierwsze zajęcia dla gości, którzy po długiej przerwie ponownie zagoszczą w siedzibach Miejskiego Ośrodka Kultury, odbędą się już w tę sobotę.

Warsztaty skierowane są do dzieci od 6 roku życia i odbędą się w sobotę 15 maja o godzinie 11 na dziedzińcu Starego Ratusza - wejście od ul. Rzeźnickiej. 

Tematem spotkania ogródkowego będzie polska niezapominajka, której święto przypada właśnie 15 maja. Dzień Niezapominajki to jednak nie tylko święto tego kwiatka, ale to także okazja by porozmawiać o ochronie środowiska, różnorodności biologicznej Polski i zachowaniu jej przyrodniczych walorów dla przyszłych pokoleń. Podczas spotkania nie zabraknie oczywiście wspólnego sadzenia niezapominajki na terenie ratuszowego ogródka. 

Zapisy na wydarzenie oraz dodatkowe informacje pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznym 512 411 867.

To pierwsza z wielu MOK-owskich inicjatyw. Kolejne zalecamy śledzić na profilach MOK-u na Facebooku oraz stronie mok.gniezno.pl

1 komentarz

  • Link do komentarza Dorota czwartek, 13 maja 2021 21:05 napisane przez Dorota

    Trafiona w 10 tkę inicjatywa. Tylko czy pogoda będzie sprzyjała? Bo znowu zapowiadają deszcze i to właśnie na ten piątek

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane