Jesteś tutaj:Kultura Recyklingowy warsztat dla dzieci online
sobota, 08 maja 2021 09:42

Recyklingowy warsztat dla dzieci online

  mn
Recyklingowy warsztat dla dzieci online zdjęcie nadesłane

11 maja obchodzimy Dzień Bez Śmiecenia. I choć wielu z nas ma już świadomość dbania o środowisko to jednak wciąż jest wiele do zrobienia. A jak to mówią: czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci; warto wiedzę ekologiczną przekazywać już najmłodszym.

Właśnie do dzieciaków ( 6 lat i więcej) skierowany jest warsztat online – Trashki, do wzięcia udziału w którym zaprasza Miejski Ośrodek Kultury. Podczas tego spotkania organizatorzy podpowiedzą jak praktycznie wykorzystać wytworzone przez nas samych odpady, a także pokażą jak ze śmieci wykonać…zabawki.

Warsztat odbędzie się w najbliższy wtorek, 11 maja o 18.00 na platformie Google Meet. Zgłoszenia na:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

*Recyclingowe warsztaty w instytucjach kultury są bardzo popularne. Ze wszystkich obszarów życia kwestie ekologii są kulturze najbliższe. Proekologiczne warsztaty wiążą się też naturalnie z pracami manualnymi w duchu „zrób to sam”, a to idea integrująca i niezwykle angażująca.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane