Jesteś tutaj:Kultura Majówkowy koncert Akustycznej Radiostacji
wtorek, 04 maja 2021 09:18

Majówkowy koncert Akustycznej Radiostacji

 
Majówkowy koncert Akustycznej Radiostacji kadr z nagrania

Zapraszamy do obejrzenia koncertu, zaprezentowanego w minioną niedzielę przez zespół, w skład którego wchodzą także gnieźnianie. 

A​kustyczna Radiostacja to połączenie pasji, przyjaźni, dobrego humoru, a przede wszystkim doskonała akustyczna muzyka grana na żywo. 2 maja Akustyczna Radiostacja nadawała na falach muzycznych emocji prosto ze Świecia.

Podczas koncertu artyści zaprezentowali autorskie utwory oraz znane przeboje, w których kobieca wrażliwość przenika się z męskimi frazami m.in.: saksofonu, gitary, ukulele, perkusji. Skład zespołu stanowią: Natalia Braciszewska-Kijak - śpiew, instrumenty klawiszowe, ukulele Aleksander Schmidt - śpiew, gitara, harmonijka Miłosz Wekka - saksofony Janusz Lewandowski - kontrabas Dariusz Jóźwiak - instrumenty perkusyjne

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Rocznik78 wtorek, 04 maja 2021 18:41 napisane przez Rocznik78

    O! Znany gnieźnieński perkusista. 25 lat temu zaczynał w Pump up the volume.

  • Link do komentarza Marek wtorek, 04 maja 2021 10:42 napisane przez Marek

    A może by tak koncert w plenerze? Na przykład w Dolinie Pojednania . Spróbujecie ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane