Jesteś tutaj:Kultura Nowy teledysk Weroniki Szymańskiej
czwartek, 29 kwietnia 2021 11:11

Nowy teledysk Weroniki Szymańskiej

 

Gnieźnianka i dwukrotna uczestniczka programu The Voice of Poland wydała swój singiel, a także pojawił się teledysk do utworu "Oddech".

Weronika Szymańska to wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Dwukrotnie uczestniczyła w programie The Voice Of Poland - w 2017 oraz 2020 roku. Jej ostatni występ w telewizyjnym show, czyli “bitwa” z Krystianem Ochmanem zachwyciła polskich i zagranicznych internautów. Wcześniej śpiewała w kilku zespołach, lecz teraz stawia na karierę solową. Najchętniej odnajduje się w takich gatunkach jak pop czy rock.

W kwietniu 2021 roku dołączyła do labelu My Name Is New. Singiel “Oddech” opisuje tęsknotę za tym, co było dobre, piękne i co już zapewne nie wróci. To historia miłosna dwojga ludzi, którzy choć żałują, że ich związek się skończył to nie potrafią być razem. Zapraszamy do oglądania teledysku, zrealizowanego na ulicach Gniezna.

 

3 komentarzy

  • Link do komentarza Sid sobota, 01 maja 2021 13:47 napisane przez Sid

    Napewno slyszalem to pierwszy i ostatni raz pozdrawiam heh

  • Link do komentarza bobhaus piątek, 30 kwietnia 2021 05:52 napisane przez bobhaus

    Żenua..

  • Link do komentarza DANIEL78 czwartek, 29 kwietnia 2021 11:53 napisane przez DANIEL78

    Pokolenie depresantów. Młoda dziewczyna powinna śpiewać radośnie a nie przeżywa jak by miała 80 lat. PIOSENKA musi mieć tekst rytm i wesołą być by nurzka sama chodziła. Pokolenie depresantów uczcie się od ikon muzyki,Anna German, Irena Jarocka to jest to.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane