Jesteś tutaj:Kultura Do góry nogami - rozmowa o aktywności społecznej
piątek, 16 kwietnia 2021 10:02

Do góry nogami - rozmowa o aktywności społecznej

  mn

To będzie już czwarte spotkanie w ramach cyklu „Do góry nogami - pozmawiajmy o aktywności społecznej".

Dzięki tym spotkaniom możemy się wsłuchać w spostrzeganie mieszkańców, specjalistów dotyczące podejmowania aktywności przez gnieźnieńską społeczność. Za każdym razem MOK stara się zaprosić do rozmowy osoby doświadczone w poruszanych zagadnieniach. Każde wydarzenie, w którym rozmawiamy o gnieźnieńskiej kulturze, jest wyjątkowe. Tym razem nie będzie inaczej.

Dzieciaki także tworzą kulturę – i o tym będzie można porozmawiać nie tylko z dorosłymi. Wśród gości także reprezentantka dzieciaków!

Szczegóły będą na bieżąco udostępniane w wydarzeniu https://www.facebook.com/events/485723426114083/

1 komentarz

  • Link do komentarza Dorota niedziela, 18 kwietnia 2021 12:50 napisane przez Dorota

    To będą rozmowy o aktywności społecznej dzieci czy osób dorosłych ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane