Jesteś tutaj:Kultura Biblioteka działa bez zmian
sobota, 20 marca 2021 09:23

Biblioteka działa bez zmian

 

Mimo wprowadzonych obecnie obostrzeń, gnieźnieńska książnica po 20 marca działa bez zmian i nadal zaprasza czytelników po książki.

Biblioteka Narodowa wydała rekomendacje dla bibliotek publicznych w kraju - dopuszczają one funkcjonowanie placówek w dotychczasowym trybie, tzn. przy zachowaniu limitu osób i skróconym czasie przebywania w placówce - tak, jak Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna działa obecnie.

Korzystających z placówek na terenie Gniezna nadal obowiązują też maseczki, dystans i dezynfekcja rąk. Książki można zamawiać za pośrednictwem katalogu dostępnego na stronie www.biblioteka.gniezno.pl
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane