Jesteś tutaj:Kultura Bracia Stube przyjęci do ZPAF
wtorek, 02 marca 2021 08:43

Bracia Stube przyjęci do ZPAF

 

Związek Polskich Artystów Fotografików zdecydował o przyjęciu do swojej organizacji dwóch gnieźnian, mających na swoim koncie już sporo osiągnięć w dziedzinie fotografii.

Przynależność do ZPAF, niezwykle prestiżowego w naszym kraju grona fotografików, jest kolejnym osiągnięciem Dawida Stube i Waldka Stube, którzy w ten sposób dołączyli do zasłużonego grona twórców.

Zgodnie ze statutem ZPAF, członkiem rzeczywistym tej organizacji może wykazać się osoba, która nie tylko pracuje twórczo w dziedzinie fotografii, ale także wykazuje się udokumentowanym dorobkiem twórczym w zakresie fotografii lub sztuk pokrewnych oraz posiada rekomendację dwóch członków rzeczywistych ZPAF.

O przyjęciu decyduje ośmioosobowa Rada Artystyczna, po zapoznaniu się z dotychczasowymi osiągnięciami w postaci prac, ale także wystaw lub zdobytych wyróżnień. W powyższym przypadku bracia Stube są laureatami wielu konkursów fotograficznych, również tych o randze ponadregionalnej i ogólnopolskiej.

1 komentarz

  • Link do komentarza marcin wtorek, 02 marca 2021 19:56 napisane przez marcin

    gratuluje marcin wielgosz z calego serca

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane