Jesteś tutaj:Kultura Międzynarodowy projekt edukacyjny
czwartek, 25 lutego 2021 11:16

Międzynarodowy projekt edukacyjny

  mnopr

Klub Nauczycieli Polskich i Polonijnych w Gnieźnie zaprasza do udziału w II Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym.

Głównym celem projektu jest promocja swojego miasta i regionu w którym obecnie mieszkamy. Należy zrobić zdjęcia ciekawych miejsc, a później je zgrać w filmie w formie prezentacji z opisem w języku polskim. Jeżeli ktoś zechce może opisać też w języku danego kraju w którym obecnie mieszka. Mogą też być prezentacje tematyczne np. miejscach wypoczynku i sportu w moim mieście, czy szkoły ponadpodstawowe w moim regionie - kształcenia zawodowe, miejsca historyczne, czy stare kamienice. Wszystko zależy od pomysłu autora. 

Na końcu prezentacji organizatorzy proszą o imię, nazwisko, mail autora i adres pocztowy szkoły. Wszystkie nadesłane prezentacje wysłane zostaną do współpracującymi z klubem szkołami polskimi i polonijnymi, gdzie będą wykorzystane na lekcjach. Będzie to okazja poznać bez biletu lotniczego czy kolejowego miast i regionów. Więcej informacji można uzyskać od KPiP na Facebooku. Prezentacje można przesyłać do 30 czerwca 2021 roku na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane