Jesteś tutaj:Kultura Zbiórka MOK dla schroniska dla zwierząt
wtorek, 23 lutego 2021 11:11

Zbiórka MOK dla schroniska dla zwierząt

 
Zbiórka MOK dla schroniska dla zwierząt kadr z filmu

MOK-owska kamera tym razem odwiedziła schronisko, by osobiście poznać mieszkające tam zwierzaki, a także dowiedzieć się, czego aktualnie najbardziej potrzebują.

Miejski Ośrodek Kultury zachęca do obejrzenia filmu, a także do wzięcia udziału w zbiórce darów dla schroniska. Zwierzaki przede wszystkim ucieszą się z: karmy wysokomięsnej, specjalistycznej (mokrej i suchej), karmy tzw. starter dla szczeniaków, obroży, puszorków, smyczy, transporterów i kocy.

Wszystkie te podarki można dostarczać do siedziby Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Łubieńskiego 11) między 8:00 a 15:00. Wystarczy zostawić pod drzwiami, a odbierze je jeden z portierów. Zbiórka zaczyna się 22 lutego i potrwa do 8 marca.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane