Jesteś tutaj:Kultura Wyniki ostatkowego konkursu na głowę kozła
poniedziałek, 22 lutego 2021 12:16

Wyniki ostatkowego konkursu na głowę kozła

 
Wyniki ostatkowego konkursu na głowę kozła źródło: MOK

Kilka dni temu Miejski Ośrodek Kultury rozstrzygnął konkurs na głowę kozła - tradycyjnego elementu podkoziołka, obchodzonego przed Środą Popielcową. 

Są nimi przesympatyczni i pełni energii uczniowie klasy 3A ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gnieźnie. Zobaczcie sami, jak ucieszyli się na taki werdykt.

W ubiegłym tygodniu zakończył się karnawał i tym samym poznaliśmy wyniki konkursu na głowę kozła, organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury. Wśród wyróżnionych znaleźli się Mikołaj Kubacki, Zofia Szczepaniak i Aleksandra Nitka. Miejsce III ex aequo: Zofia Królak oraz Maksymilian Młodzikowski, miejsce II: Alan Szuba, miejsce I: Klasa 3A ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gnieźnie, która wykazała się wyjątkową twórczością w konkursie.

MOK dziękuje wszystkim uczestnikom i gratuluje nagrodzonym, zapraszając po odbiór upominków do sekretariatu Miejskiego Ośrodka Kultury.

źródło: MOK

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane