Jesteś tutaj:Kultura W gnieźnieńskim sztabie WOŚP
niedziela, 31 stycznia 2021 18:10

W gnieźnieńskim sztabie WOŚP

 

Tegoroczny sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponownie zagościł w odnowionych murach Centrum Kultury "Scena To Dziwna".

29. edycja WOŚP jest zupełnie inny niż dotychczasowe, co nie znaczy, że nie obfituje w różne atrakcje. Wszystko jednak odbywa się zgodnie z zachowaniem dystansu oraz z ograniczeniami, które powszechnie obowiązują. Dlatego też wieczór aukcji, który rozpoczął się po całym dniu trwających zbiórek na ulicach, prowadzony jest online i każdy zainteresowany może się kontaktować ze sztabem w celu wzięcia udziału w licytacji.

W międzyczasie jednak, aby uatrakcyjnić wieczór, na scenie zaprezentował się zespół NiewiadomoKTO, a także uczestnik programu The Voice Senior - Cezary Olszewski. Artyści zaprezentowali swój program sceniczny w trakcie przerw pomiędzy licytacjami, na których cel zgromadzono wiele fantów, a których ceny rosną cały czas. Jednocześnie też w osobnym pomieszczeniu wolontariusze zliczają przyniesione w puszkach pieniądze, które wciąż jeszcze spływają do CK eSTeDe.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do oglądania relacji na żywo. Numery do licytacji są podawane na pasku.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Kaziu z Rataj środa, 03 lutego 2021 14:43 napisane przez Kaziu z Rataj

    To wiemy już ile to nazbierano pieniędzy? Coś to dlugo trwa liczenie..,..

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane