Jesteś tutaj:Kultura Muzeum promuje się teledyskiem
piątek, 08 stycznia 2021 09:10

Muzeum promuje się teledyskiem

 

Muzeum Początków Państwa Polskiego zaprezentowało nową piosenkę oraz teledysk, promujący działalność tej instytucji oraz jej zaangażowanie w edukację najmłodszych.

"Zwiedzamy, skaczemy, biegamy" - pod takim tytułem placówka muzealna przy ul. Kostrzewskiego postanowiła zaprezentować siebie od jeszcze bardziej kulturalnej strony. Do tej pory raczej bowiem publikowała krótkie materiały filmowe, grafiki czy artykuły. Ponieważ muzea póki co wciąż pozostają zamknięte, zdecydowano się na stworzenie piosenki i teledysku, który promowałby działalność Muzeum i przypominał, że czeka on wciąż na zwiedzających. Tekst i muzykę do utworu skomponował Michał Pilas.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane