Jesteś tutaj:Kultura Konkurs na dekorację świąteczną okna
środa, 09 grudnia 2020 11:54

Konkurs na dekorację świąteczną okna

  mnopr
Konkurs na dekorację świąteczną okna zdjęcie nadesłane

Gmina Gniezno i Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919 w Zdziechowie organizują konkurs bożonarodzeniowy pn. „Świąteczne okno w moim domu” .

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży zamieszkałych w Gminie Gniezno oraz uczęszczających do szkół gminnych i pozagminnych. Do udziału zaproszone są dzieci i młodzież do 14 roku życia w trzech kategoriach wiekowych: dzieci do 6 lat, od 7 do 10 roku życia oraz dzieci i młodzież od 11 do 14 roku życia.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie świątecznej dekoracji okna swojego domu. Dekoracja ma być własną pomysłowością zrobioną możliwe samodzielnie wykonanymi ozdobami. Dopuszcza się wykorzystanie do dekoracji gotowych materiałów i ozdób. Liczy się kreatywność i inwencja.

Konkurs ogłoszony został 7 grudnia i zgłaszanie prac trwa do 18 grudnia do godziny 10. Szczegóły można znaleźć w regulaminie dostępnym poniżej.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane