Jesteś tutaj:Kultura Pastorałka Przedszkolaka - koncert małych gnieźnian online
czwartek, 03 grudnia 2020 09:19

Pastorałka Przedszkolaka - koncert małych gnieźnian online

  mn

Centrum Kultury „Scena to dziwna” serdecznie zaprasza dzieci i dorosłych na koncert mikołajkowy zatytułowany „Pastorałka Przedszkolaka”.

Wydarzenie odbędzie się 6 grudnia, od godziny 14.00 na stronach internetowych eSTeDe (www.scenatodziwna.eu; www.facebook.com/estede.centrumkultury; YouTube-Centrum Kultury eSTeDe).

W mikołajkową atmosferę wprowadzą wszystkich przedszkolaki, które pod okiem nauczycieli nagrały piękne świąteczne piosenki i pastorałki.

Podczas koncertu zaprezentuje się 19 gnieźnieńskich przedszkoli: Akademia Misio, Pszczółka Maja, Mali Mistrzowie, Mali Przyrodnicy, Mali Piastowie, Janek Wędrowniczek, Polne Kwiaty, Piastowska Gromada, Bajkowy Świat, Kajtuś, Gniazdo Orląt, Leśne Ludki, Mistrzowie Zabawy, Przedszkoludki, Źródełko, Szkrabuś, Kubuś Puchatek, Prymus, Mali Polanie.

Świąteczny koncert poprowadzi nie kto inny, jak sam Święty Mikołaj, który zapewne będzie pod wrażeniem wokalnych umiejętności małych artystów.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane