Jesteś tutaj:Kultura Powiatowy konkurs fotograficzny rozstrzygnięty
środa, 18 listopada 2020 13:18

Powiatowy konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

 

Rozstrzygnięto już konkurs fotograficzny „Odkryj walory przyrodnicze powiatu”. Ideą przedsięwzięcia, dofinansowanego ze środków WFOŚiGW w Poznaniu, było udokumentowanie piękna przyrody lub miejsc cennych przyrodniczo, znajdujących się na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

Uczestnikami konkursu, do którego zgłoszono ostatecznie 90 prac, byli uczniowie liceum ogólnokształcących i szkół ponadpodstawowych. W konkursie mogli wziąć udział również studenci uczelni wyższych.

Dokonując oceny prac kierowano się przede wszystkim ich merytoryką, walorami artystycznymi oraz estetyką i techniką wykonania. Laureatami konkursu zostali:

 • I miejsce: Julia Purol – II Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie,
 • II miejsce: Dawid Walterbach  - Zespół Szkół Technicznych w Gnieźnie,
 • III miejsce: Patryk Błochowiak – Zespól Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Gnieźnie.

Przyznano także wyróżnienia dla:

 • Mikołaja Koperskiego –I Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie,
 • Laury Zdrojewskiej – Zespól Szkól Przyrodniczo-Usługowych w Gnieźnie,
 • Aleksandry Szczepaniak – Zespól Szkól Ekonomicznych w Gnieźnie,
 • Filipa Wybiera – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Gnieźnie.

Konkurs fotograficzny „Odkryj walory przyrodnicze powiatu” zorganizowano w ramach przedsięwzięcia dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu pn. „Z ekologią żyj w zgodzie i pomagaj przyrodzie - konkursy i inne imprezy upowszechniające wiedzę ekologiczną i przyrodniczą na terenie powiatu gnieźnieńskiego”

2 komentarzy

 • Link do komentarza Redakcja czwartek, 19 listopada 2020 21:19 napisane przez Redakcja

  @Zośka - bo ich Starostwo nie opublikowało.

 • Link do komentarza Zośka czwartek, 19 listopada 2020 11:04 napisane przez Zośka

  Brawo nasza młodzież ale czemu nie umieszczacie na www zwycięskich zdjęć? A jeszcze lepiej wszystkich. Albo jakiś link do tych zdjęć.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane