Jesteś tutaj:Kultura Wystawa fotografii Tomasza Chmielewskiego
środa, 28 października 2020 09:57

Wystawa fotografii Tomasza Chmielewskiego

 

W najbliższą sobotę odbędzie się internetowy wernisaż wystawy prac autorstwa Tomasza Chmielewskiego pt. „Ludzie i ich środowisko”.

Jeśli spodziewacie się przeestetyzowanych kadrów i urodziwych modelek to odpuśćcie! Podobnie jeśli szukacie mocnych obrazów na miarę medialnych relacji. Bo wystawa prac Tomasza Chmielewskiego „Ludzie i ich środowisko”, to fotografie społecznie zaangażowane, które przyłapują człowieka bądź większą wspólnotę w codzienności. Codzienności, która nie musi być nudą ani dramatem, lecz potrafi poruszyć i zaskoczyć niczym najlepszy film.

Zatem jeśli chcecie zobaczyć co zatrzymał w 36 kadrach artysta, to zapraszamy na jedyny taki wernisaż online, który transmitowany będzie w sobotę 31 października o godz. 18.00 z Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna - będzie można zobaczyć na profilu Klubu Krytyki Politycznej w Gnieźnie oraz Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna na Facebooku, które są organizatorami wystawy. Zdjęcia będzie można oglądać bezpiecznie przez około miesiąc w holu Filii nr 2 przy ul. Staszica podczas godzin otwarcia książnicy. Wystawa została dofinansowana ze środków Miasta Gniezna w ramach projektu „Stąd do przyszłości”.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane