Jesteś tutaj:Kultura Kultura na złączach - start - działanie w sieci
czwartek, 22 października 2020 16:05

Kultura na złączach - start - działanie w sieci

 

Stary Ratusz w Gnieźnie od jakiegoś czasu zaprasza do nowego cyklu - Kultura na złączach. Teraz czas na zgłębienie aktywności w sieci.

Działanie zorganizowane by rozmawiać, współtworzyć, zastanawiać się, poruszać nieporuszane na co dzień tematy. Stary Ratusz pragnie zaprosić do dyskusji oraz współtworzenia kultury każdego, niezależnie od wieku i statusu społecznego. - Szykujemy dla Was worek aktywności, bo zależy nam na odbiorcach, ich zdaniu i reakcji. Działanie bardzo autorskie, płynące z kulturalnych serc i skierowane do Gnieźnian (choć może i nie tylko, skoro dziać się będzie w sieci) - informuje.

- Chcemy, z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi oraz przy współudziale wszystkich określić jakie wybieramy ścieżki kultury, co nam się podoba, a co zupełnie nie przypada nam do gustu, i czego tak naprawdę oczekujemy od kultury - od instytucji, animatorów. Sprawdzimy także na ile my sami tworzymy kulturę, a jeśli jeszcze nie zdobyliśmy się na odwagę - co możemy jej zaoferować. Będziemy sporo mówić o kulturze także w aspekcie Starego Ratusza... - pisze Stary Ratusz.

Tytułowa Kultura na złączach to propozycja dla wszystkich, którzy mają ochotę na włączanie się w tworzenie kultury w Gnieźnie. 20 listopada zaplanowano live za pomocą mediów społecznościowych. Przedtem jednak organizatorzy podzielą się kilkoma działaniami, które są szykowane dla gnieźnian. Wszystkie aktywności umieszczone zostaną tu: wydarzenie na fb

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane