Jesteś tutaj:Kultura Deszczowa niedziela z rozrywką na Stacji Kultura
poniedziałek, 28 września 2020 07:49

Deszczowa niedziela z rozrywką na Stacji Kultura

 

Mimo wyjątkowej niepogody i tak spora grupa osób odwiedziła w niedzielę gnieźnieńską wąskotorówkę, by wziąć udział w przygotowanym na ten dzień wydarzeniu.

Można śmiało powiedzieć, że obecna ekipa pracowników Centrum Kultury „Scena to dziwna” na czele z obecną dyrektor Ewą Przybylską, nie ulega przeciwnościom losu. Niedzielna niesprzyjająca aura nie była dla nich przeszkodą w przeprowadzeniu imprezy zatytułowanej „Retro na Stacji Kultura”.

Mimo przelotnych opadów deszczu w przygotowanych przez eSTeDe namiotach, dzieci i dorośli mogli obejrzeć zabawne i pouczające scenki teatralne w wykonaniu aktorów „Teatru za miastem”. Zgromadzeni mogli także wysłuchać wesołej muzyki „Dixie Team Kwartet’ oraz przejechać się pociągiem do stacji Jelonek. Niestety z powodu wystąpienia awarii kolejki na „Jelonku”, gdzie jedna z osi lokomotywy wypadła z szyn, drugi kurs pociągu zaplanowany na godzinę 14 nie mógł się odbyć - pasażerowie zostali przywiezieni autami z powrotem na stację GKW. Celem rekompensaty oczekującym na Stacji Kultura zespół Dixie Team zaserwował dodatkową dawkę rozweselającej, pogodnej muzyki porywając wszystkich obecnych do wspólnej zabawy tanecznej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane