Jesteś tutaj:Kultura Odwołane niedzielne wydarzenia
niedziela, 27 września 2020 08:10

Odwołane niedzielne wydarzenia

 

W związku z niekorzystnymi warunkami pogodowymi, które prognozuje się w dniu dzisiejszym, odwołane zostały wydarzenia odbywające się w plenerze.

Z powodu jesiennej pogody, dla której prognozy przewidują opady deszczu o różnym stopniu przez całą niedzielę 27 września, Miejski Ośrodek Kultury zdecydował się na odwołanie zaplanowanego na dziś Święta Latawca i przeniesienie wydarzenia na niedzielę 4 października - w tym samym miejscu i w tym samym harmonogramem.

Również z tego samego powodu odwołane zostało dzisiejsze oprowadzanie szlakiem gnieźnieńskich murali, które miało się rozpocząć o godzinie 16. Wydarzenie zostało przeniesione na drugą połowę października - o nowym terminie będziemy informować.

1 komentarz

  • Link do komentarza Marek ZYGMUNT niedziela, 27 września 2020 09:28 napisane przez Marek ZYGMUNT

    Dziękuję za informację

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane