Jesteś tutaj:Kultura Kino samochodowe: „Cudowny chłopak”
środa, 23 września 2020 09:34

Kino samochodowe: „Cudowny chłopak”

  mn

Są jeszcze dostępne bezpłatne wjazdówki na projekcję filmu w ramach kina samochodowego, które odbędzie się w najbliższy piątek.

Urząd Miejski po raz kolejny zaprasza na pokaz filmu w kinie samochodowym. Produkcja pt. „Cudowny chłopak” odbędzie się 25 września o 19:30 na parkingu przy ulicy Spokojnej (za starą halą sportową). Obowiązują darmowe wjazdówki, które można odebrać w Urzędzie Miejskim, ale warto wiedzieć iż ze względu na ograniczoną ilość miejsc, najlepiej nie zwlekać ze zgłaszaniem się po bilety.

Najważniejsze zapisy regulaminu kina samochodowego:

- na seans wpuszczane będą wyłącznie samochody osobowe, ale nie obowiązuje w nich limit miejsc zajętych w aucie,
- przed wjazdem na seans mierzona będzie temperatura. Osoby, które będą miały powyżej 37 stopni nie będą mogły brać udziału,
- jedna wejściówka dotyczy jednego auta,
- wjazd na seans możliwy na 60 minut przed rozpoczęciem filmu,
- zamknięcie parkingu 5 minut przed seansem,
- podczas seansu auto musi mieć wyłączony silnik, dźwięk nadawany będzie przez radio,
- przekąski we własnym zakresie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane