Jesteś tutaj:Kultura Koncert duetu - Malikowska i Brożek
środa, 12 sierpnia 2020 09:10

Koncert duetu - Malikowska i Brożek

  mn
Koncert duetu - Malikowska i Brożek zdjęcie nadesłane

W najbliższą sobotę 15 sierpnia zapraszamy na koncert duetu Malikowska i Brożek, który odbędzie się w Latarni na Wenei. Wstęp wolny.

W sobotę o godzinie 20:30 zapraszamy na występ duetu Malikowska i Brożek. Z jednej strony Marta. Aktorka i reżyserka, szerokiej publiczności znana z roli Paziny w „Ślepnąc od świateł”. Z drugiej – Wojtek, wyrosły z gorzowskiego środowiska artystycznego, lider zespołu Żółte Kalendarze. Wpadli na siebie u schyłku 2018 roku i porwani swoja energią natychmiast założyli zespół i napisali pierwszy utwór. Spotkanie to trwa do dziś.

Zespół we wrześniu 2019 wydał debiutancki album "Nasza Miłość". Duet w zaciszu domowym pracuje nad kolejnym, który ukaże się jesienią lub w zimie. Będzie on nosił tytuł "Przyroda". Część premierowego materiału będziecie mogli usłyszeć podczas koncertu. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane