Jesteś tutaj:Kultura Improwizowany spektakl dla dzieci
piątek, 10 lipca 2020 13:16

Improwizowany spektakl dla dzieci

  mn
Improwizowany spektakl dla dzieci zdjęcie nadesłane

Wyjątkowe wydarzenie komediowe dla młodych widzów od 4 do 11 lat, gdzie improwizatorki i improwizatorzy wspólnie z widzami wymyślają i nadają bieg zabawnym, wzruszającym, przygodowym historiom.

Już w niedzielę 12 lipca o godz. 17.00 najmłodsi mogą przybyć na Latarnię na Wenei. Najpierw uczestnicy spotkania się rozgrzeją, wykonując wraz z organizatorami ćwiczenia, które budzą wyobraźnię, pozwalają się poznać i dobrze poczuć przed spektaklem. Następnie wszyscy wyruszą do świata bajek.

Czerpiąc z inspiracji od publiczności na bieżąco stworzą cykl scen, w trakcie których przenosą się w zupełnie niewiarygodne światy, pełne przygód i wielkich emocji. Każda historia jest wyjątkowa, ponieważ wydarza się tylko raz i nigdy więcej się nie powtórzy!

Wystąpią: Ewa Aniela Gryczon, Marta Iwaszkiewicz, Marta Podobas, Norbert Bajan.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu LATOŚ dofinansowanego z budżetu Miasta Gniezna Królewskie Gniezno.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane