Jesteś tutaj:Kultura Wspólne majsterkowanie w Starym Ratuszu
czwartek, 09 lipca 2020 07:53

Wspólne majsterkowanie w Starym Ratuszu

 
Wspólne majsterkowanie w Starym Ratuszu źródło: MOK

W ramach warsztatów majsterkowania, zorganizowanych na dziedzińcu Starego Ratusza, ich uczestnicy wykonali mobilną skrzynkę na rośliny.

Wyjątkowy projekt edukacyjny "Ogródek", był dla młodych jego uczestników okazją do sprawdzenia swoich sił i umiejętności z zakresu tworzenia czegoś przy pomocy prawdziwych narzędzi. Z uwagi na specyfikę tych zajęć, jako edukatorzy w tym zakresie wykazali się pracownicy MOK-u, którzy zazwyczaj znajdują się na zapleczu takich działań, wykonujący najtrudniejsze prace. 

Krzysztof Modrzejewski oraz Krzysztof Dobrzyński zaprezentowali swoim adeptom instrumenty pracy, po czym przedstawili zakres zadania, jakie stanęły przed wszystkimi. Co ważne wskazania - byli to chłopcy i dziewczęta, które zdecydowały się również stworzyć swoje dzieło. Była nim mobilna skrzynka na rośliny oraz pojemniki na ścieżkę sensoryczną - zanim jednak efekty ich pracy można było podziwiać, na dziedzińcu rozbrzmiewał hałas piłowania, wiercenia, wkręcania oraz wbijania. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane