Jesteś tutaj:Kultura Warsztaty improwizacji teatralnej
środa, 08 lipca 2020 17:09

Warsztaty improwizacji teatralnej

 
Warsztaty improwizacji teatralnej zdjęcie nadesłane

Jak co roku Latarnia na Wenei stara się zapewnić także warsztaty dorosłym - tym razem zapraszają na podstawy improwizacji teatralnej, prowadzone przez Aleksandrę Markowską, które odbędą się już w ten piątek.

Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich dorosłych, którzy marzą o tym by czasem znowu poczuć się beztrosko jak dzieci. Przy pomocy prostych ćwiczeń i zabaw będą odkrywać swoją moc kreacji, humoru i obecności. Te podstawy pomogą także przyjrzeć się swojemu wewnętrznemu krytykowi i control freakowi, a niektóre z ćwiczeń to zupełnie nowe spojrzenie na medytację w ruchu. Gwarantowane dużo śmiechu i satysfakcjonująca praca obu półkul mózgowych. Jedyne co potrzeba do uczestnictwa, to ukończone 18 lat i ciekawość siebie i świata. Potrzebny jest także wygodny ubiór i buty.

Warsztaty odbędą się w piątek 10 lipca o godz. 17.00. Wstęp wolny, ale obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aleksandra Anna Markowska improwizatorka, wokalistka, instruktorka improwizacji teatralnej. Absolwentka IO Chicago i PSM II st. im. F. Chopina na wydziale wokalnym. Założycielka i improwizatorka Musicalu Improwizowanego w Klubie Komediowym, improwizatorka w grupach Hofesinka, Hurt Luster. Gra także improwizowane bajki. Od 2016 instruktorka w Szkole Impro. Współzałożycielka sceny Resort Komedii. Regularnie występuje w Warszawie, na festiwalach w Polsce (Kraków, Gdańsk, Zielona Góra, Bydgoszcz, Wrocław) i za granicą (Nowy Jork, Chicago, Kopenhaga). Od 2017 roku prowadzi szkolenia dla firm w zakresie kreatywność, współpraca, integracja, empatia.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu LATOŚ NA WENEI! dofinansowanego ze środków Narodowe Centrum Kultury w ramach programu "Kultura - Interwencje 2020"

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane