Jesteś tutaj:Kultura Warsztaty dla dzieci „Zaplątani”
poniedziałek, 06 lipca 2020 08:11

Warsztaty dla dzieci „Zaplątani”

  mnopr
Warsztaty dla dzieci „Zaplątani” zdjęcie nadesłane

Stary Ratusz zaprasza do wspólnej zabawy ze sznurkiem i wełną, jako wyjątkowymi materiałami do wykonywania najróżniejszych rzeczy.

Sznurek i wełna to kreatywne materiały z których można wyczarować mnóstwo ciekawych i wyjątkowych przedmiotów, upominków i gadżetów. Teraz Stary Ratusz organizuje warsztaty, w trakcie których będzie można spróbować swoich sił z zadaniami, których efekty na pewno zaskoczą nie tylko ich twórców, ale także i ich rodzicieli.

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat - najbliższe odbędą się już w sobotę 11 lipca o godz. 11:00 w Starym Ratuszu. Warto się pospieszyć, gdyż liczba miejsc jest bardzo ograniczona.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane