Jesteś tutaj:Kultura Do biblioteki wracają „Delfinki”
piątek, 03 lipca 2020 10:23

Do biblioteki wracają „Delfinki”

  mn
Do biblioteki wracają „Delfinki” zdjęcie nadesłane

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna stopniowo odmraża swoje czytelnicze projekty skierowane do dzieci i seniorów.

Po przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z epidemią, wracają „Delfinki” - naklejki na Kartę Małego Czytelnika, które przedszkolak otrzymuje za odwiedziny w bibliotece połączone z wypożyczeniem książek. Karta z naklejkami jest częścią Wyprawki Czytelniczej na dobry czytelniczy start, w skład której wchodzi też wyjątkowa książka „Pierwsze czytanki dla…”, dostosowana pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka.

Po zebraniu dziesięciu naklejek mały czytelnik zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. Wyprawki zostały pozyskane przez Bibliotekę Publiczna Miasta Gniezna z Instytutu Książki z Krakowa w ramach projektu „Mała Książka- Wielki Człowiek”.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane