Jesteś tutaj:Kultura Świętuj wirtualnie Dzień Dziecka z eSTeDe
piątek, 29 maja 2020 10:07

Świętuj wirtualnie Dzień Dziecka z eSTeDe

 
Świętuj wirtualnie Dzień Dziecka z eSTeDe źródło: eSTeDe

Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców do świętowania Dnia Dziecka. Specjalnie na tę okazję Centrum Kultury eSTeDe przygotowało wyjątkowy koncert „Dla dzieci w sieci”.

Wraz z muzykami oraz aktorami z Filharmonii Pomysłów zapraszamy do miasteczka Symfonia. W tym muzycznym zakątku radośnie bawić się będą razem z dziećmi przeróżne instrumenty. Mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy prawdziwą orkiestrę! To będzie dzień pełen atrakcji w wydaniu online.

Koncert „Dla dzieci w sieci” będzie można oglądać od soboty 30 maja (od godziny 12.00) do poniedziałku 1 czerwca (do godziny 21.00) na stronie Centrum Kultury eSTeDe oraz na kanale YouTube

Na koncert zapraszają Starostwo Powiatowe w Gnieźnie oraz Centrum Kultury eSTeDe.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane