Wydrukuj tę stronę
środa, 11 marca 2020 09:40

Odwołane wydarzenia lub mecze bez publiczności (aktualizacja)

 
Odwołane wydarzenia lub mecze bez publiczności (aktualizacja) archiwum redakcji

W związku z aktualną sytuacją, część organizatorów różnych wydarzeń oraz spotkań kulturalnych, sportowych czy rozrywkowych, zdecydowała się już je odwołać. Poniżej prezentujemy listę, którą będziemy aktualizować w miarę nadsyłania nowych informacji.

Dziś tj. środa 11 marca po godzinie 15 poznamy decyzje podjęte przez miejscowy samorząd w sprawie wydarzeń publicznych oraz pracy szkół i innych instytucji. O tej godzinie wspólną konferencję organizuje Starostwo Powiatowe i Urząd Miejski.

 


 


 


GOSiR informuje:

 "W dbałości o Państwa i naszych pracowników zdrowie GOSIR zwraca się z prośbą aby osoby korzystające z usług Ośrodka, u których istnieje ryzyko pojawienia się infekcji w wyniku słabszej odporności oraz u których zdiagnozowano infekcje chorobowe przełożyły wizyty na naszych obiektach na termin późniejszy. Kontakt do osób funkcyjnych w celu zasięgnięcia informacji nt wydarzeń i zajęć oraz dostępności naszych obiektów znajdą Państwo na www.gosir.gniezno.pl"


 


  


Przypominamy, że wprowadzono zakaz odwiedzin na wszystkich oddziałach w Szpitalu Pomnik Chrztu Polski (od 11 marca) oraz Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo  i Psychicznie Chorych "Dziekanka" (od 10 marca). Zakazy obowiązują do odwołania.

 


Najbliższy mecz MKS PR Urbis Gniezno odbędzie się przy pustych trybunach:

Drodzy Państwo, sympatycy gnieźnieńskiej, żeńskiej piłki ręcznej, kibice MKS PR URBIS.  W najbliższy weekend czeka nas kolejny bardzo trudny mecz. Tym razem we własnej hali. Przygotowujemy się do niego zgodnie z planem. Jednak w związku z decyzją premiera po posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego o odwołaniu imprez masowych musieliśmy podjąć decyzję przykrą dla naszych kibiców. Najbliższy mecz ligowy MKS  URBIS GNIEZNO – SPR Olkusz odbędzie się bez udziału publiczności. 

Jednocześnie obserwujemy i analizujemy wydarzenia oraz komunikaty do organizatorów imprez, w tym także sportowych.  Drodzy kibice śledźcie nasze kanały informacyjne, gdzie na bieżąco będziemy Was informować o dalszym rozwoju sytuacji.

 


Miejski Ośrodek Kultury:

Szanowni Państwo, zgodnie z wytycznymi Wojewody Wielkopolskiego w związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym, informujemy że turniej tańca Wiosenne Fanaberie, nie odbędzie się. 

 


2 komentarzy