Jesteś tutaj:Kultura Gnieźnieński Turniej Książkożerców po raz szósty
wtorek, 10 marca 2020 10:12

Gnieźnieński Turniej Książkożerców po raz szósty

  mn
Gnieźnieński Turniej Książkożerców po raz szósty zdjęcie nadesłane

Już od sześciu lat Klub Dyskusji o Książce regularnie współpracuje z Literackim Festiwalem Preteksty. Już pierwszy turniej spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, że na sali nie było gdzie wcisnąć palca.

Mija tyle lat, a członkowie Klubu Dyskusji o Książce, którzy realizują ten punkt pretekstowego programu ciągle mają pomysły na kolejne serie zdumiewających literackich zagadek. Nie zabraknie ich i na tegorocznym turnieju.

Śmiałków, którzy są za pan brat ze słowem pisanym zapraszamy do rozgrywki w piątek, 27 marca o 17.00. Areną literackiego pojedynku będzie sala na parterze Starego Ratusza. Do środy 25 marca przyjmujmowane są zgłoszenia trzyosobowych drużyn. Wygrywają trzy zespoły z największą liczbą poprawnych odpowiedzi. Jak zawsze gwarantowane są: emocje, nagrody, doskonała zabawa. 

Regulamin i karta zgłoszeniowa poniżej w załącznikach.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny