Jesteś tutaj:Kultura Lady Pank wystąpił na Dzień Kobiet
niedziela, 08 marca 2020 19:46

Lady Pank wystąpił na Dzień Kobiet

 
Lady Pank wystąpił na Dzień Kobiet fot. Rafał Wichniewicz

W niedzielny wieczór przed gnieźnianami zaprezentowała się legendarna grupa rockowa Lady Pank. Koncert przyciągnął wielopokoleniową publikę.

Występ organizowany przez Passion ARMA Events był dobrą okazją na prezent z okazji Dnia Kobiet. Nic więc dziwnego, że tego wieczoru w hali widowiskowo-sportowej pojawiło się wiele par, które zdecydowały się w taki sposób spędzić to wyjątkowe święto.

Kapela rozpoczęła swój koncert od jednego ze swoich najbardziej znanych hitów, jakim jest Kryzysowa Narzeczona, a następnie m.in. takie utwory jak Zamki na piasku, Sztuka latania, Zostawcie Titanica czy Mniej niż zero. Grupa nie pominęła wielu innych swoich przebojów sprawiając, że ten wieczór na pewno dla wielu był okazją do podróży do lat swojej młodości. 

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Czerepak poniedziałek, 09 marca 2020 22:03 napisane przez Czerepak

    Wiocha nie wiocha, ale koncert dziadków mógłby być nawet fajny, gdyby publiczność jednak siedziała. A tak mamy, co mamy. Imprezy na tej sali dla całkiem niewymagających.

  • Link do komentarza mikol poniedziałek, 09 marca 2020 08:11 napisane przez mikol

    ale spęd z wiochy....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane