Jesteś tutaj:Kultura „Mamy mają moc!” w Galerii Gniezno
poniedziałek, 17 lutego 2020 16:49

„Mamy mają moc!” w Galerii Gniezno

  mn
„Mamy mają moc!” w Galerii Gniezno zdjęcie nadesłane

Ciąża to dla wielu par długo oczekiwany czas pełen niewiadomych. Podobnie jak późniejsze macierzyństwo to okres wątpliwości, potknięć, chwil zwątpienia, ale przede wszystkim szczęścia, spełnienia i bezgranicznej miłości. Galeria Gniezno wychodzi naprzeciw potrzebom przyszłych rodziców i organizuje cykl edukacyjnych spotkań w terminie 22 lutego, 30 sierpnia oraz 07 listopada 2020 r.

“Mamy mają moc!” to cykl wydarzeń mających na celu wsparcie przyszłych rodziców, oswojenie ich z tematem ciąży oraz przygotowanie do pełnienia roli Mamy i Taty. Program spotkań został podzielony na trzy bloki tematyczne: I,II, III trymestr ciąży, przygotowania i przebieg porodu, połóg oraz pierwsze tygodnie życia niemowlęcia. Najbliższe spotkanie będzie miało miejsce już niebawem, 22 lutego na terenie Galerii Gniezno.

Organizator, przygotował bogaty program wydarzenia, w którym formuła warsztatowa przeplatać będzie się ze specjalistycznymi wykładami. Klienci będą mogli zgłębić wiedzę w temacie rozwoju płodu, możliwości pobrania krwi pępowinowej, a także rodzicielstwa bliskości oraz "chustonoszenia". Wszyscy zainteresowani większą ilością wiedzy będą mogli zadać indywidualne pytania bezpośrednio przy stoiskach: w punkcie Polskiego Banku Komórek Macierzystych, w kąciku położnej laktacyjnej oraz kąciku dietetyka. Przyszli rodzice będą mieli, także możliwość zrobienia sobie zdjęcia uwieczniającego aktualny etap ciąży. To wspaniała pamiątka, która, z pewnością uzupełni nie jeden rodzinny album. Aby starsze rodzeństwo
nie narzekało na nudę, przygotowano dla nich kącik plastyczny z kolorowankami.

Podczas spotkania zorganizowane zostaną również konkursy, podczas których uczestnicy będą mogli zdobyć  bony podarunkowe o wartości 50 złotych na zakupy w dziale dziecięcym w sklepie Carrefour w Galerii Gniezno. Dzięki temu skompletowanie niezbędnej wyprawki, z naszą Galerią, okaże się odrobinę łatwiejsze.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz rozszerzając charakter działania galerii handlowych jako miejsc nie tylko zakupów, ale także rozrywki, postanowiliśmy zorganizować cykl wydarzeń o charakterze edukacyjnym. Pierwsze z nich dotyczyć będą tematu rodzicielstwa i pomogą odpowiedzieć na nurtujące pytania wielu par – wyznaje Paulina Ostrowska, Dyrektor CH Galerii Gniezno. 

Zapowiada się niezwykle obfitująca w wiedzę sobota - serdecznie zapraszamy od godziny 12:00 do 17:00.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane