Jesteś tutaj:Kultura Sztywny Pal Azji wystąpi w Młynie
środa, 22 stycznia 2020 09:22

Sztywny Pal Azji wystąpi w Młynie

 
Sztywny Pal Azji wystąpi w Młynie źródło: wydarzenie na Facebooku

Już na początku lutego w klubie przy ul. Roosevelta po raz kolejny wystąpi tytułowa grupa, która zagości w ramach trasy koncertowej po kraju.

Do tej pory koncerty zespołu spotykały się z dużym odzewem ze strony gnieźnian, którzy bardzo szybko wykupywali bilety. W ostatnich latach Sztywny Pal Azji gościł w Gnieźnie już kilkukrotnie, a w 2018 roku z unikalnym, akustycznym projektem. 

Sztywny Pal Azji wystąpi w sobotę 8 lutego o godzinie 20:00 w Klubie Muzycznym "Młyn". Bilety są dostępne w cenie 50 zł na biletynie.pl, w klubie w przedsprzedaży w cenie 45 zł, a w dniu koncertu 55 zł.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane