Jesteś tutaj:Kultura Kuchnia żydowska w Starym Ratuszu
wtorek, 21 stycznia 2020 14:43

Kuchnia żydowska w Starym Ratuszu

 
Kuchnia żydowska w Starym Ratuszu zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na kolejne kulinarne spotkanie, odbywające się w Starym Ratuszu. Tym razem motywem przewodnim będzie kuchnia żydowska.

Po sporym zainteresowaniu poprzednimi edycjami cyklu "Smaki Kultury", tym razem jego uczestnicy będą mogli wziąć udział w Dniu Kuchni Żydowskiej.

Już w najbliższą niedzielę 26 stycznia w Starym Ratuszu będzie można wysłuchać interesującej prelekcji o kulturze żydowskiej, a także przy tym posmakować specjałów z tej kuchni. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16, ale z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, zainteresowani są proszeni o odbiór wejściówek, które są dostępne w sekretariacie MOK.

1 komentarz

  • Link do komentarza Mieszkaniec wtorek, 21 stycznia 2020 16:54 napisane przez Mieszkaniec

    O co chodzi ? Co chwilę jakieś dni żydowskie lub bajki arabskie. Gdzie my mieszkamy ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane