Jesteś tutaj:Kultura Kulturalne Maluchy, Kulturalne Dzieciaki – warsztaty
czwartek, 16 stycznia 2020 11:40

Kulturalne Maluchy, Kulturalne Dzieciaki – warsztaty

  mnopr
Kulturalne Maluchy, Kulturalne Dzieciaki – warsztaty zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na kontynuację zmienionych nieco warsztatów rodzinnych dla dzieci 4-10 lat z dorosłymi opiekunami, które w minionym roku odbywały się w poniedziałki w Starym Ratuszu.

Organizatorzy postanowili rozdzielić grupy wiekowo, a więc starsze dzieci – tytułowe „dzieciaki” - 7-10 lat, mogą samodzielnie uczestniczyć w zajęciach. Uczestnicy obu warsztatów będą korzystać z różnorodnych narzędzi stymulujących wszechstronny rozwój dzieci – sięgną po sztuki plastyczne, muzykę, będzie sporo ruchu, a także elementów języka teatru. Tematyka zajęć będzie szeroka, z uwzględnieniem bieżącego hasła miesiąca w Starym Ratuszu.

KULTURALNE MALUCHY/ dzieci 4-6 l. z opiekunami/ g. 17.00-18.00

KULTURALNE DZIECIAKI / dzieci 7-10 l. / g. 18.00-19.00

Podczas najbliższych zajęć nawiążą do hasła „wiele kultur” i wystawy „Domy świata”, którą można oglądać w Starym Ratuszu do końca stycznia. To będą warsztaty architektoniczne. Obie grupy - maluchy z pomocą rodziców, a starsze samodzielnie zbudują modele domów z wykorzystaniem naturalnych materiałów takich jak drewno i trzcina. Przyjrzą się także sposobom zdobienia domów, z różnych stron świata, zastosowanej kolorystyce, motywom i ornamentom.

Kulturalne Maluchy i Kulturalne Dzieciaki to warsztaty bezpłatne, które odbywać się będą zawsze w trzeci poniedziałek miesiąca. Obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./ t: 512 411 867/ poprzez facebooka Starego Ratusza.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane