Jesteś tutaj:Kultura Multi Ja - warsztaty dla najmłodszych
czwartek, 16 stycznia 2020 07:42

Multi Ja - warsztaty dla najmłodszych

  mn
Multi Ja - warsztaty dla najmłodszych zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na warsztaty skierowane do dzieci, które odbywać się będą w najbliższą sobotę w Starym Ratuszu.

Na warsztaty Multi Ja zaproszone są dzieci w wieku 5 - 10 lat wraz z opiekunami. Celem warsztatów będzie poszukiwanie sposobów wyrażania swojego stosunku do obcych kultur i narodowości przez środki artystyczne, takie jak plastyka.

- Zależy nam, aby dzieci poznawały czym jest tolerancja, tożsamość i współpraca międzykulturowa, a także integracji. Warsztatowi towarzyszyć będzie krótkie objaśnienie omawianego elementu kultury żydowskiej - informują organizatorzy. Wstęp na wydarzenie jest wolny. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane