Jesteś tutaj:Kultura Katedralny Koncert Noworoczny
środa, 15 stycznia 2020 11:02

Katedralny Koncert Noworoczny

 
Katedralny Koncert Noworoczny archiwum redakcji

Zapraszamy na 23. edycję występu wychowanków Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych, który odbędzie się w najbliższą niedzielę w bazylice na Wzgórzu Lecha.

Zgodnie z tradycją gnieźnieńskiej szkoły artystycznej, w styczniu zaplanowany został Katedralny Koncert Noworoczny. Po raz kolejny soliści, zespoły oraz orkiestra i chóry składające się z uczniów placówki działającej przy ul. Mieszka I przygotowali repertuar, nad którym pracowali w ostatnich tygodniach. 

Koncert odbędzie się w niedzielę 17 stycznia w katedrze po mszy świętej rozpoczynającej się o godzinie 15 (ok. godziny 16:15). Wstęp wolny.

1 komentarz

  • Link do komentarza szkoda środa, 15 stycznia 2020 12:19 napisane przez szkoda

    SUPER , ZE PRZYPOMINACIE. SZKODA TYLKO , ŻE TAK NIEWIELU z tych artystów tak utalentowanych, po ukończeniu szkoły muzycznej już nie koncertuje na gnieźnieńskich scenach muzycznych ! A mogli by być siłą pociągową naszej gnieźnieńskiej kultury !!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane