Jesteś tutaj:Kultura Świąteczny koncert chóru Metrum
środa, 11 grudnia 2019 12:30

Świąteczny koncert chóru Metrum

 
Świąteczny koncert chóru Metrum zdjęcie nadesłane

Już w najbliższą sobotę w kościele pw. bł. Jolenty odbędzie się koncert kolęd i pastorałek chóru mieszanego "Metrum".

Najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu zespołu wokalnego, prowadzonego przez dyrygenta Jarosława Krenza, będzie można usłyszeć 14 grudnia o godzinie 19 w świątyni przy ul. Wierzbiczany.  Wstęp na koncert jest bezpłatny - zapraszamy!

W trakcie występu "Metrum" wykona świąteczny repertuar, który będzie jednocześnie rejestrowany jako materiał na pierwszą płytę koncertową DVD tego chóru. Sam film będzie później emitowany w TV Gniezno oraz na kanale YouTube.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Marek środa, 11 grudnia 2019 18:41 napisane przez Marek

    Muzyka chóralna jest najcudowniejsza. Głos ludzki jest najszlachetniejszym instrumentem. Dopiero po nim są gnieźnieńskie , katedralne organy i kolejne symfoniczne instrumenty.

  • Link do komentarza Marek  ZYGMUNT środa, 11 grudnia 2019 18:36 napisane przez Marek ZYGMUNT

    Znając klasę tego zespołu i klasę jego dyrygenta to na pewno będzie przepiękny koncert

  • Link do komentarza klakier środa, 11 grudnia 2019 18:31 napisane przez klakier

    Na ten koncert kolęd warto pójść, bo będzie go uwieczniała telewizja. Zapewne będą też filmowali publiczność a wtedy za każdym puszczeniem tego kolędowego programu w Telewizji Kablowej ludzie z Gniezna, Pobiedzisk oraz z Wrześni i nas będą sto razy oglądali.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane