Jesteś tutaj:Kultura Powstaje Klub Książki dla Dzieci i Rodziców
czwartek, 17 października 2019 12:05

Powstaje Klub Książki dla Dzieci i Rodziców

  mn
Powstaje Klub Książki dla Dzieci i Rodziców archiwum redakcji

Gnieźnieńska biblioteka robi całkiem sporo z myślą o małych czytelnikach, a do kolejnej z inicjatyw dołącza nowa, skierowana do szerszej grupy odbiorców.

Celem Klubu Książki dla Dzieci i Rodziców „Bajkopomagajki” jest popularyzowanie literatury dziecięcej, utrwalanie nawyku czytania dzieciom przez rodziców i czytanie książek przez dzieci. Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna chce w ten sposób stworzyć przyjazną „przestrzeń”, która pozwoli na wspólne spędzenie czasu dziecka i rodzica, w ciekawy, kreatywny sposób, czerpiąc inspirację z literatury. To doskonała inwestycja w bliskie relacje z ukochaną pociechą.

Klub adresowany jest dla dzieci wczesnoszkolnych i ich opiekunów. Na comiesięczne spotkania biblioteka zaprasza do Filii nr 9 na os. Orła Białego 18 (budynek SP nr 10). Pierwsze z nich odbędzie się w środę 13 listopada, o godz. 17.00. Jego partnerem będzie BAZA Centrum Edukacji Kreatywnej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane