Jesteś tutaj:Kultura Angry Birds w Galerii Gniezno
czwartek, 03 października 2019 11:10

Angry Birds w Galerii Gniezno

  Materiał prasowy
Angry Birds w Galerii Gniezno zdjęcie nadesłane

Red, Chuck, Bomba oraz inni znani i lubiani bohaterowie Angry Birds już niebawem, 5 października, odwiedzą Galerię Gniezno.

Polska trasa promocyjna nowej części wielkiego międzynarodowego hitu „Angry Birds 2” cały czas trwa. Zapowiada się niezapomniany dzień pełen wrażeń - gry, muzyczne show, warsztaty i wiele więcej. Najmłodsi mogą przygotować się na prawdziwe bombardowanie dobrą zabawą!

Moc atrakcji na wyciągnięcie ręki tylko w Galerii Gniezno - już w sobotę 5 października w godzinach od 11 do 18. Organizatorzy zadbali, aby każdy maluch znalazł u nas coś dla siebie. Kilka stref pozwoli na wspaniałą, długą zabawę. Zapewniamy, nikt nie będzie narzekał na nudę. Premiera kontynuacji hitu kinowego w kinach już od 20 września, tymczasem jest okazja do przyłączenia się do wyjątkowej imprezy.

- Angry Birds, te urocze nieloty zna i kocha cały świat. Cieszymy się, że w naszej Galerii możemy zorganizować event z ich udziałem. Jesteśmy przekonani, że nasi mali Klienci będą się wspaniale bawić. Scenariusz spotkania wygląda bardzo zachęcająco – mówi Paulina Ostrowska, Dyrektor Galerii Gniezno.

Specjalnie na potrzeby wydarzenia powstało niecodzienne przedstawienie – muzyczne, interaktywne show z udziałem kolorowych ptaków. Nie można tego przegapić - będzie to spotkanie z bohaterami filmu, wspólne pamiątkowe zdjęcia i przybicie piątki, które z pewnością ucieszą wielbicieli Reda i spółki.

Koło fortuny pełne słodkich niespodzianek oraz kolorowe ptasie kręgle gwarantują pełną uśmiechów i dobrego humoru rywalizację. Konkursy z nagrodami to coś, co wszyscy lubią najbardziej. Organizatorzy przygotowali również lodową ściankę foto.

Zapraszamy również do strefy gier VR. Wirtualna rzeczywistość i najnowsza, premierowa gra z cyklu „Angry Birds” z pewnością zachwyci fanów Play Station. Nie zabraknie również kącika plastycznego. Warsztaty, kolorowanki i malowanie buziek to obowiązkowa pozycja na każdym evencie. Na dzieci czeka również niemała niespodzianka – wielki dmuchaniec-skakaniec w kształcie Bomby!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane