Jesteś tutaj:Kultura Fabryka Misiów w Galerii Gniezno
poniedziałek, 26 sierpnia 2019 16:42

Fabryka Misiów w Galerii Gniezno

  Materiał prasowy
Fabryka Misiów w Galerii Gniezno archiwum redakcji

Na mapie Gniezna, a ściśle w samej Galerii Gniezno już wkrótce pojawi się nowy obiekt – Fabryka Misiów. Projekt z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym mieszkańcom. Mała manufaktura zagości w Centrum Handlowym 6 -7 września. Pluszowe maskotki, indywidualne projekty graficzne, mini-koszulki – dobra zabawa gwarantowana.

Maluchy kochają maskotki. Pluszaki towarzyszą im w przedszkolu, na spacerze, w długiej podróży, a nawet na placu zabaw. Z ulubionym misiem każdy dzień jest wspaniały.

- Lubimy, gdy w naszej Galerii dużo się dzieje. Eventy każdorazowo przyciągają tłumy odwiedzających – małych i dużych. Uśmiech na twarzy naszych najmłodszych, niezwykle wymagających Klientów to najlepsze potwierdzenie, że warto organizować takie wydarzenia - mówi Paulina Ostrowska, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria Gniezno.

Już niebawem na terenie Galerii powstanie multimedialny kiosk - „Fabryka Misiów”. Każdy, kto zrobi zakupy za minimum 100 złotych będzie mógł przyłączyć się do akcji i wcielić się w rolę profesjonalnego grafika. Organizatorzy zapewniają, że nie będzie można narzekać na nudę!

Przy specjalnie przygotowanych stanowiskach spośród wielu przygotowanych szablonów będzie można wybrać swój oryginalny projekt. Grafika zostanie naniesiona na koszulkę małego misia. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość, wypatrywać dymu sygnalizującego zakończenie procesu produkcji i… gotowe! Kolejny, jedyny w swoim rodzaju pluszak dołączy do kolekcji. Zapraszamy od godziny 11:00 do 19:00.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane