Jesteś tutaj:Kultura Pociągi specjalne z parowozem na Dni Pary
niedziela, 30 czerwca 2019 13:09

Pociągi specjalne z parowozem na Dni Pary

 
Pociągi specjalne z parowozem na Dni Pary archiwum redakcji

Zapraszamy do skorzystania z oferty przejazdu pociągiem prowadzonym przez parowóz Ol49. Taka możliwość będzie już w pierwszą niedzielę lipca.

Z okazji odbywających się pod koniec najbliższego tygodnia Dni Pary, będzie można skorzystać z przejazdu pociągiem specjalnym na kilku trasach. To wyjątkowa gratka szczególnie dla najmłodszych, ale też sentymentalny powrót do młodości dla starszych mieszkańców Gniezna i okolic.

Przejazd będzie możliwy 7 lipca na pięciu trasach:

1. Poznań - Gniezno 
2. Poznań - Gniezno - Poznań
3. Gniezno - Trzemeszno - Gniezno
4. Gniezno - Czerniejewo - Gniezno
5. Gniezno - Poznań

Ceny biletów:
Normalny 20 zł / 30 zł (trasa 2) 
Ulgowy 15 zł / 20 zł (trasa 2) 
Dzieci do lat 4 bezpłatnie bez zapewnionego miejsca siedzącego.

Bilety można nabyć podczas zwiedzania parowozowni oraz o pełnej godzinie po ostatniej grupie z harmonogramu zwiedzania. 

Bilety można również zarezerwować mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - odbiór osobisty w środę (03.07) oraz piątek (05.07) w godzinach 18-20 w Parowozowni Gniezno oraz sprzedaż biletów przed Dworcem Letnim w Poznaniu również w środę (03.07) pomiędzy 18-20. W przypadku niesprzedania biletów w tym trybie będzie można je nabyć przed wejściem do pociągu.

Rozkład jazdy dostępny jest poniżej!

1 komentarz

  • Link do komentarza Mieszkaniec poniedziałek, 01 lipca 2019 06:35 napisane przez Mieszkaniec

    Fajna sprawa taka podróż w przeszłość.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane