Jesteś tutaj:Kultura Kolejny Królewski Festiwal Artystyczny zainaugurowany! - fotogaleria
piątek, 21 czerwca 2019 21:22

Kolejny Królewski Festiwal Artystyczny zainaugurowany! - fotogaleria

 

Piątkowy wieczór 21 czerwca zapisał się w tegorocznym kalendarzu jako czas inauguracji kolejnej odsłony KFA.

Od godzin popołudniowych na Rynku pojawiły się food trucki, a w godzinach wieczornych przed gnieźnianami wystąpili The Shout, wykonujący niezłe covery znanych, światowych hitów (i nie tylko) a następnie pojawił się Łukasz Jemioła, który wraz z towarzyszącym mu zespołem zagrał sporo tanecznych kawałków. 

Kolejne dwa dni weekendu także przejdą pod znakiem KFA - food trucki obecne będą w sobotę i niedzielę od południa do wieczora, a już jutro o 14:00 w kilku punktach miasta startują występy orkiestr dętych, które około 14:45 spotkają się razem na Rynku.

3 komentarzy

 • Link do komentarza ZYGMUNT sobota, 22 czerwca 2019 10:08 napisane przez ZYGMUNT

  Szkoda wielka pogody, bo gdyby nie padało pół dnia tuż przed koncertami pewnie więcej gnieźnian by wyszlo.A było wspaniale muzycznie!!! szczegolnie ten pan Jemiola mmie zaskoczyl
  Tylko te budki z jedzeniem nie przystoją takiej muzyce jak Marka Grechuty czy Czesława Niemena, która była prezentowana

 • Link do komentarza Marcin sobota, 22 czerwca 2019 06:55 napisane przez Marcin

  Ludzi nie za dużo , ale ja to rozumiem bo teraz jeżdżę do Poznania na Malta Festival i spotykam tam sporo znajomych z Gniezna.

 • Link do komentarza rezigiusz piątek, 21 czerwca 2019 22:03 napisane przez rezigiusz

  Frekwencja ""oszałamiająca" choć autor zdjęć robił co mógł aby z garstki ludzi zrobić tłum. Mam nadzieję iż na przyszły rok do myślenia organizatorom i włodarzom.

  P.S.
  Więcej ludzi w niedzielę w Pile na zwykłych zawodach tanecznych dzieci w parku na wyspie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane