Jesteś tutaj:Kultura Juwenalia PWSZ - fotorelacja
sobota, 01 czerwca 2019 21:20

Juwenalia PWSZ - fotorelacja

 
Juwenalia PWSZ - fotorelacja fot. Rafał Wichniewicz

W energicznym rytmie wybrzmiała muzyka, która zagościła na scenie juwenaliów organizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową. 

W sobotnie popołudnie i wieczór na parkingu przed Hotelem Feniks przy ul. Wrzesińskiej odbyła się impreza organizowana przez gnieźnieńską PWSZ. Wydarzenie to było okazją do uświetnienia 15-lecia istnienia uczelni na mapie edukacyjnej Gniezna. Na scenie przed publicznością pojawili się Sonofthesun_ x Jacob, po którym odbyła się zumba. Wówczas też dokonano aktu przekazania kluczy do miasta studentom PWSZ. Po tym kontynuowano sceniczne występy, a przed publicznością pojawił się BAPU, White 2125, Studio tańca Euforia, Letni Chamski Podryw, a całość zamknął didżej Huherko.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane