Jesteś tutaj:Kultura Nowe kursy tańca - spróbuj bezpłatnie
piątek, 10 maja 2019 13:33

Nowe kursy tańca - spróbuj bezpłatnie

  Artykuł sponsorowany
Nowe kursy tańca - spróbuj bezpłatnie zdjęcie nadesłane

Już w najbliższy poniedziałek rozpoczynają się w Studio Tańca „Passion of Dance” nowe propozycje kursów tańca.

Będzie można spróbować swoich sił w rozpoczynającym się od podstaw kursie Tańca użytkowego (discofox, 2 na 1), tańca towarzyskiego, Bachaty w parach oraz będzie można dołączyć do grupy Latino solo.  Zajęcia będą prowadzone m.in. przez założyciela studia, który może się pochwalić licznymi sukcesami w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego, które niejednokrotnie zwyciężał, jak również 4 miejscem w Grand Prix Polski w Discofoxie i 4 miejscem w Międzynarodowym Turnieju Tańca Jack and Jill z West Coast Swingu.

Jak zapewniają organizatorzy wydarzenia można będzie bezpłatnie spróbować każdego kursu.

Plan kursów:
PONIEDZIAŁEK (13.05)

19:30 - Taniec użytkowy / Weselny
ŚRODA (15.05)
18.15 - Latino solo (1h 15 min)
19:30 - Bachata w parach
20:45 - Taniec Towarzyski

Miejsce: ul. Moniuszki 4a (piwnica - wejście od ulicy)
Cennik: Wszystkie zajaęcia taneczne:
60 zł / osobę / 4 wejścia x 1h
80 zł / osobę / 4 wejścia x 75 min (Latino Solo)
Cena za 2 kursy 100 zł / os / 8 wejść x 1h
Jednorazowe wejście (nie dotyczy pierwszych zajęć)
zajęcia taneczne 20 zł
Latino Solo - 25 zł

Zapisy:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacje:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 792-035-688

*Pierwsze zajęcia są bezpłatne - bez zobowiązań, jednak ze względu na ich pełen wymiar w momencie zapisania się na kurs będą one liczone jako pierwsze zajęcia z karnetu miesięcznego.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane